Perearsti suunatud teenused             

Perearsti poolt suunatud teenused on mõeldud Tervisekassa poolt kindlustatud isikutele, kes on esmalt pöördunud perearsti poole ning vastavalt meditsiinilisele näidustusele saanud vastava suunamiskirja kliinilise psühholoogi, logopeedi või füsioterapeudi teenusele.

1. TERVISEKASSA RAHASTUSEL

Ambromed kliinikul on alates 01.01.2024 kehtiv iseseisva psühholoogilise ravi osutamise leping Tervisekassaga. 
Perearst väljastab saatekirja kliinilise psühholoogi (7607, 7601) või pereterapeudi teenusele (7603). Teenuse osutamise mahu otsustab teenuse osutaja lähtuvalt ravivajadusest ja Tervisekassaga sõlmitud lepingust. Teenuse eest tasub Tervisekassa.

2. PEREARSTI TERAAPIAFONDI RAHASTUSEL

Kuni 01.07.2024 toimib teraapiafondist suunamine logopeedi ja füsioterapeudi teenusele.

Iga vastuvõtu korral tuleb tasuda visiiditasu 20 eurot. Visiiditasu ei kehti rasedatele naistele ning alla kaheaastastele kindlustatud isikutele. Rasedusest tuleb kliendil endal teatada registratuuri. Soodustus ei kehti tagasiulatuvalt.

Ambromed Kliinik pakub kõikide nimetatud spetsialistide teenuseid:

Täpsem info perearstile koostöö sõlmimiseks


Teenusele registreerimine

Teenusele on võimalik registreerida:

Teenusele registreerides on vajalik anda teada enda nimi, isikukood, telefoninumber ja meiliaadress.

E-posti teel pakutud vastuvõtuajad kehtivad maksimaalselt 2 päeva.

Perearsti teraapiafondist suunamisel kehtib iga vastuvõtu korral visiiditasu 20 eurot, mida on võimalik tasuda kohapeal sularahas või kaardiga. Kui soovite tasuda arve alusel ülekandega, siis selles palume enne vastuvõttu ette teatada.

Vastuvõtuaegade tühistamisest tuleb kindlasti teatada vähemalt 24 tundi enne vastuvõttu telefoni või meili teel. Õigeaegselt teavitamata jätmise korral on Ambromed Kliinikul õigus nõuda kliendilt järgmise tervishoiuteenuse lepingu täitmisel visiiditasu kahekordses suuruses (Ravikindlustuse seaduse § 70 lõige 6).